KAI национална тенис лига

РЕЗУЛТАТИ от турнира за наградите на фитнес център Academica Gym, двойки мъже и смесени двойки, 2-3 май 2015, ТК Дипломат - Горна Баня, град София

ДВОЙКИ МЪЖЕ ДО 45 г.

Група 1

Фамилия Име 1 2 3 4 Wins Final Position
1 Трифонов/Шопов Веселин/Григор Х 6:0 6:4 6:0 3 1
2 Златков/Деянов Мариан/Благой 0:6 X 2:6 6:3 1 3
3 Константинов/Велев Борислав/Бисер 4:6 6:2 X 6:0 2 2
4 Кестебеков/Иванов Цветан/Иван 0:6 3:6 0:6 X 0 4

Група 1

Фамилия Име 1 2 3 4 Wins Final Position
1 Ганев/Петков Добромир/Любомир Х 1:6 w.o. 2:6 0 4
2 Венков/Цветков Теодор/Цоло 6:1 X 6:1 6:7 (5) 2 2
3 Тилов/Солаков Георги/Илия w.o. 1:6 X 1:6 1 3
4 Желев/Делчев Даниел/Слави 6:2 7:6 (5) 6:1 X 3 1

 

Даниел Желев / Слави Делчев
  Желев / Делчев
Борислав Константинов / Бисер Велев 9:2
  Венков / Цветков
Теодор Венков / Цоло Цветков   9:8 (7)
  Венков / Цветков
Веселин Трифонов / Григор Шопов 9:5

 

Класиране Спечелени точки
1. Теодор Венков 110 т.
  Цоло Цветков 110 т.
2. Даниел Желев 75 т.
  Слави Делчев 75 т.
3. Веселин Трифонов 45 т.
  Григор Шопов 45 т.
4. Борислав Константинов 30 т.
  Бисер Велев 30 т.
5. Мариан Златков 15 т.
  Благой Деянов 15 т.
5. Георги Тилов 15 т.
  Илия Солаков 15 т.
7. Цветан Кестебеков 0 т.
  Иван Иванов 0 т.
7. Добромир Ганев 0 т.
  Любомир Петков 0 т.

 

ДВОЙКИ МЪЖЕ 45+

Група 1

Фамилия Име 1 2 3 Wins Final Position
1 Пейчев/Сулев Пейчо/Красимир Х 6:1 6:0 2 1
2 Гигов/Йовков Николай/Сашо 1:6 X w.o. 0 3
3 Владимиров/Адамов Юлиян/Лъчезар 0:6 w.o. X 1 2

Група 2

Фамилия Име 1 2 3 Wins Final Position
1 Станев/Лалов Светломир/Иван Х 6:2 w.o. 2 1
2 Попов/Илиев Тихомир/Николай 2:6 X w.o. 1 2
3 Найденов/Маджаров Огнян/Веселин w.o. w.o. X 0 3

Група 3

Фамилия Име 1 2 3 Wins Final Position
1 Лазаров/Костадинов Велислав/Добромир Х 6:0 6:3 2 1
2 Златарев/Станоев Светослав/Георги 0:6 X 4:6 0 3
3 Аврамов/Трайков Ангел/Цветелин 3:6 6:4 X 1 2

Група 4

Фамилия Име 1 2 3 Wins Final Position
1 Радушев/Запрянов Петър/Иван Х 6:3 w.o. 2 1
2 Цветков/Димитров Александър/Димитър 3:6 X w.o. 1 2
3 Андреев/Дюлгерски Евгени/Алекс w.o. w.o. X 0 3

 

Пейчо Пейчев / Красимир Сулев
  Пейчев/Сулев
Петър Радушев / Иван Запрянов 9:6
  Станев/Лалов
Светломир Станев / Иван Лалов   9:2
  Станев/Лалов
Велислав Лазаров / Добромир Костадинов 9:4

 

Класиране Спечелени точки
1. Светломир Станев 110 т.
  Иван Лалов 110 т.
2. Пейчо Пейчев 60 т.
  Красимир Сулев 60 т.
3. Петър Радушев 30 т.
  Иван Запрянов 30 т.
3. Велислав Лазаров 30 т.
  Добромир Костадинов 30 т.
5. Юлиян Владимиров 15 т.
  Лъчезар Адамов 15 т.
5. Тихомир Попов 15 т.
  Николай Илиев 15 т.
5. Ангел Аврамов 15 т.
  Цветелин Трайков 15 т.
5. Александър Цветков 15 т.
  Димитър Димитров 15 т.
9. Николай Гигов 0 т.
  Сашо Йовков 0 т.
9. Огнян Найденов 0 т.
  Веселин Маджаров 0 т.
9. Светослав Златарев 0 т.
  Георги Станоев 0 т.
9. Евгени Андреев 0 т.
  Алекс Дюлгерски 0 т.

 

СМЕСЕНИ ДВИЙКИ

Група 1

Фамилия Име 1 2 3 Wins Final Position
1 Андонова/Котев Елена/Петър Х 6:2 6:2 2 1
2 Георгиева/Попов Алекс/Тихомир 2:6 X 3:6 0 3
3 Андреева/Венков Стефана/Теодор 2:6 6:3 X 1 2

Група 2

Фамилия Име 1 2 3 Wins Final Position
1 Калайджиева/Ганев Гиргина/Добромир Х 6:1 6:1 2 1
2 Стефанова/Радушев Радостина/Петър 1:6 X 6:3 1 2
3 Клисурова/Димитров Веселина/Милен 1:6 3:6 X 0 3

Група 3

Фамилия Име 1 2 3 Wins Final Position
1 Тенева/Делчев Анелия/Слави Х 6:3 6:2 2 1
2 Йорданова/Василев Лиляна/Румен 3:6 X 4:6 0 3
3 Бончева-Илиева/Илиев Стефка/Николай 2:6 6:4 X 1 2

Група 4

Фамилия Име 1 2 3 Wins Final Position
1 Пеева/Ангелов Поли/Анжел Х 6:0 6:1 2 1
2 Бочева/Стоименов Искра/Адриан 0:6 X 6:2 1 2
3 Костадинова/Найденов Катя/Огнян 1:6 2:6 X 0 3

 

Елена Андонова/Петър Котева
  Тенева/Делчев
Анелия Тенева/Слави Делчев 9:4
  Тенева/Делчев
Поли Пеева/Анжел Ангелов   9:3
  Калайджиева/Ганев
Гиргина Калайджиева/Добромир Ганев 9:7

 

Класиране Спечелени точки
1. Анелия Тенева 110 т.
  Слави Делчев 110 т.
2. Гиргина Калайджиева 60 т.
  Добромир Ганев 60 т.
3. Поли Пеева 30 т.
  Анжел Ангелов 30 т.
3. Елена Андонова 30 т.
  Петър Котев 30 т.
5. Стефана Андреева 15 т.
  Теодор Венков 15 т.
5. Радостина Стефанова 15 т.
  Петър Радушев 15 т.
5. Стефка Бончева-Илиева 15 т.
  Николай Илиев 15 т.
5. Искра Бочева 15 т.
  Адриан Стоименов 15 т.
9. Алекс Георгиева 0 т.
  Тихомир Попов 0 т.
9. Веселина Клисурова 0 т.
  Милен Димитров 0 т.
9. Лиляна Йорданова 0 т.
  Румен Василев 0 т.
9. Катя Костадинова 0 т.
  Огнян Найденов 0 т.